WELCOME PACK

ONBOARDING PRACOWNIKA
POWITANIE NOWEGO KLIENTA
NOWY WYMIAR OBDAROWYWANIA

Ułatw nowym pracownikom wejście do Twojej firmy i wyposaż ich w powitalny zestaw – niezbędnik, który nie tylko wtajemniczy go w organizację firmy i jej kulturę, ale umili czas w nowym środowisku pracy.

Powitaj nowego Klienta w wyjątkowy sposób i zaproś go do bliższego zapoznania się z Twoją firmą, dzięki materiałom reklamowym i gadżetom

Co możemy dla Ciebie zrobić?

pomysł

Wymyślimy całościową koncepcję upominku, który pozwoli wdrożyć nowego pracownika, pracownika wracającego po dłuższej nieobecności oraz nowego Klienta.

DOBÓR PRODUKTÓW

Wyselekcjonujemy produkty, według Twoich wytycznych budżetowych oraz dobierzemy asortyment w taki sposób, by tworzyły spójną kolekcję.

PERSONALIZACJA

Oznakujemy gadżety Twoim logotypem, wyprodukujemy list przewodni, kartę powitalną i dobierzemy opakowanie, by całość tworzyła prezent.

KOMUNIKACJA

Pomożemy w strategii komunikacji, tworząc content powitalny. Opracujemy ulotkę, materiały o firmie i foldery, niezbędne do wdrożenia w nowym środowisku pracy lub zapoznania Klienta z organizacją.

KONFEKCJA

Zapakujemy Twoje produkty w dedykowane opakowanie - pudełko, skrzynka, worek, plecak, torba, walizka i przygotujemy pakiet, gotowy do wręczenia.

DOSTAWA

Dostarczymy zestawy w wskazane miejsce lub zajmiemy się dystrybucją w wiele miejsc w Polsce i Europie. Jeśli potrzebujesz wysyłki na wiele adresów - nie bój się nam tego zlecić!

Back To Top