Gadżety reklamowe Inspiracje i trendy Simply Gifting

GADŻETY NA WIELKANOC


Wiosna, wiosna, wiosna ah to Ty! Kto z nas nie kocha tej soczystej, świeżej zieleni, cieplejszych promieni słońca i otaczającej wiosennej energii? Uwielbiamy to wszyscy! Święta wielkanocne to taki punkt w rocznym kalendarzu, kiedy zaczynamy odczuwać nowy początek, podobnie jak w przypadku Sylwestra. Pachnąca rzeżucha, zielono żółte kolory, tulipany i narcyzy – bez tego nie wyobrażamy sobie Wielkanocy!

Jakie gadżety wielkanocne przydadzą się jeszcze w tym okresie? Poniżej kilka pomysłów na wielkanocne obdarowywanie, które kojarzy się z świętami oraz wiosną!


WIELKANOCNE GADŻETY KUCHENNE

Bambusowe deski i drewniane gadżety do kuchni to absolutny must have wiosennego sezonu. Praktyczne, wytrzymałe, ale także świetnie się prezentujące na wielkanocnym stole.

Dla koneserów słodkości nie może zabraknąć foremek do wykrawania ciastek w kształcie zajączka, kury czy baranka. Wielkanocne ciastka sprawdzą się doskonale jako drobne upominki dla dzieci czy dekoracje do świątecznego koszyczka.

Wielkanocne gadżety kuchenne

WIELKANOCNE SŁODKOŚCI

Jajka z czekolady, zestawy pralin czy żelki w kształcie marchewek! Słodkie gadżety reklamowe sprawdzają się w każdej branży i świetnie zaprezentują Twoją markę.

Słodycze to najczęściej wybierane gadżety wielkanocne dla firm. Pomysłowe opakowania w kształcie zająca, figurki z czekolady, ciastka w kształcie baranków. Wystarczy dodać swoje logo i obdarować klientów oraz pracowników słodkim upominkiem, wprowadzając w wiosenny klimat.

Słodycze na Wielkanoc

ZESTAWY DO UPRAWY I WIOSENNE ROŚLINKI

Dla miłośników natury polecają się roślinne ekologiczne gadżety dzięki którym wyróżnisz swoją firmę na tle innych.

Zestawy do uprawy pomidorów, truskawek czy ziół będą doskonałym prezentem z okazji świąt wielkanocnych. Kojarzą się z rozwojem, wzrostem i świeżością, co pośrednio można przełożyć na życzenia dla swoich kontrahentów.

Drobne upominki jak nasiona reklamowe czy kule nasienne, urozmaicą kampanię reklamową niejednego produktu i zwrócą uwagę na zielony charakter marki, którą promujemy.


Jeśli szukasz tego typu gadżetów wielkanocnych dla swojej firmy, napisz do nas!

Zdjęcia i grafiki pochodzą ze zbiorów Pracowni Prezentów. Zabrania się ich dalszego kopiowania i rozpowszechniania bez zgody właściciela.

Back To Top