Gadżety reklamowe Inspiracje i trendy Lifestyle Simply Gifting

PREZENTY RĘKODZIELNICZE – KWIATY SUSZONE


Rękodzieło artystyczne przeżywa prawdziwy renesans. Upominki typu DIY (ang. Do it yourself – zrób to sam) to idealny pomysł na  oryginalny i wyjątkowy prezent.


Rękodzieło z drewna, papieru, filcu, czy innych materiałów, wiklinowe kosze (https://koszykarnia.pl/), ręcznie malowana ceramika, biżuteria to bardzo popularne formy prezentów, które są dostępne w wyselekcjonowanych sklepach internetowych, na rękodzielniczych jarmarkach czy w małych atelier artystycznych.

Amatorzy dekoracji wnętrz kochają rękodzieło do domu i coraz częściej stawiają na artystyczne formy ozdób, aniżeli produkty z popularnych sieciówek. Ręcznie robione prezenty mają niewątpliwy urok i potrafią zachwycić, a ponadto wykonywane są z dobrych jakościowo materiałów, co powoduje że zdobią wnętrza latami.

wyroby rękodzielnicze

KWIATY POD KLOSZEM

Ogromną popularnością cieszą się suszone kwiaty pod kloszem. Szklanka kopułka ochrania kompozycję kwiatową, a drewniana lub korkowa podstawka stają się sceną dla bukietu suszonych kwiatów.

Pod kloszem znajdziesz gipsówkę, suszone kocanki czy miechunkę. Bogate kompozycje ucieszą miłośników natury i kwiatów. Są doskonałą alternatywą dla żywych kwiatów ciętych oraz roślin doniczkowych, zdobiącą nie tylko domowe wnętrza.

suszki pod kloszem

POMYSŁ NA GADŻET REKLAMOWY

Suszki w kloszu mogą także pełnić rolę promocyjnego upominku reklamowego. Trafny dobór kolorów odzwierciedli charakter marki, a dodatkowe elementy dekoracyjne mogą wskazać na okazję, podczas której wręczamy upominek (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Walentynki). Wystarczy dodać wizytówkę lub oznakować klosz Twoim logo i suszki w kloszu będą pełniły rolę reprezentacyjną.


JAK INACZEJ WYKORZYSTAĆ SUSZONE KWIATY?

Innym pomysłem na wykorzystanie suszonych kwiatów są dekoracyjne wianki na drzwi oraz kompozycje na stół. Miłośnicy naturalnych elementów chętnie sięgają po trawy pampasowe oraz gałązki bawełny, tworząc z nich trwałe bukiety na każdą porę roku.

W okresie świątecznym dużą popularność zyskują bombki z suszonymi kwiatami oraz łańcuchy na choinkę, wzbogacone o plastry pomarańczy.

Sympatycy – Zrób to sam – oraz rękodzielniczych wyrobów z przyjemnością sięgają po suszone kwiaty i elementy, ze względu na ich naturalny charakter i trwałość. Dodatkowo kompozycje nie potrzebują wody ani dostępu do światła, co powoduje że są bezproblemowym upominkiem na każdą okazję.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego, rękodzielniczego upominku reklamowego zajrzyj tutaj.


Zdjęcia i grafiki pochodzą ze zbiorów Pracowni Prezentów. Zabrania się ich dalszego kopiowania i rozpowszechniania bez zgody właściciela.

Back To Top