Gadżety reklamowe Inspiracje i trendy

POMYSŁY NA ZIELONĄ REKLAMĘ UPOMINKOWĄ – GADŻETY NATURALNE


Naturalne materiały, produkty pochodzące z recyklingu, świadomy styl życia i przyjazne opakowania. Takie są gadżety ekologiczne, będące doskonałą alternatywą dla tradycyjnych gadżetów reklamowych, które możesz wykorzystać w swoich akcjach marketingowych.


Naturalne materiały

Torby lniane, torby z filcu, worki reklamowe, plecaki z nadrukiem reklamowym, siatki na owoce – na każdym z tych produktów możemy wykonać nadruk reklamowy, dostosowany do rodzaju materiału. Torby na zakupy to świetny nośnik reklamy, a jeśli wyprodukowano go z dobrej jakości trwałych materiałów, może posłużyć na lata!


Produkty z recyklingu

Czy wiesz, że z butelek PET poddanych recyklingowi produkuje się rPET – najczęściej używane tworzywo sztuczne z recyklingu na świecie?

Nowe przetworzone to linia produktów stworzonych z myślą o redukcji ilości plastiku na świecie. Wśród produktów rPET znajdziesz butelki reklamowe, plecaki, a nawet maskotki, które posiadają certyfikat GRS czyli Global Recycled Standard, międzynarodowy certyfikat określający wymagania dotyczące sposobu certyfikowania włókien pochodzących z recyklingu.


Świadomy styl życia

Zmianę zacznij od siebie! Wybieraj produkty świadomie i stawiaj na produkty wielorazowego użytku. Skorzystaj z darów natury i stwórz swój własny mini ogródek, do którego zaprosisz pszczoły!

Dzięki zestawom do uprawy możesz stać się ogrodnikiem z prawdziwego zdarzenia i korzystać z produktów z własnej uprawy!

Małe zmiany mogą uczynić tak wiele! Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię kolekcją pełną produktów bliskich naturze, które stanowią praktyczne  i dobre jakościowo pomysły na marketing Twojej marki.


Zdjęcia i grafiki pochodzą ze zbiorów Pracowni Prezentów. Zabrania się ich dalszego kopiowania i rozpowszechniania bez zgody właściciela.

Back To Top